RESTAURACJA

Wnętrze

W naszym pełnym ciepłego klimatu wnętrzu poczujesz się jak u siebie. Twoje podniebienie pokocha naszą kuchnię, znajdziesz u nas zarówno proste potrawy regionalne, jak i wykwintne dania z różnych stron świata.

Nasza Tawerna to doskonałe miejsce na wypoczynek w miłym towarzystwie. W słoneczną pogodę do dyspozycji mamy duży taras z parasolami oraz zadaszoną antresolę. Wnętrze lokalu jest klimatyzowane. W pobliżu tarasu znajduje się plac zabaw dla najmłodszych. Miejsce to jest wyłączone z ruchu samochodowego dla poprawy bezpieczeństwa dzieci.

Tawerna oferuje dania z karty oraz napoje nisko i wysoko procentowe, jak również możliwość organizacji grilla w miejscu do tego wyznaczonym.

Bogato wyposażony bar zadowoli wymagania najbardziej wymagającego klienta.

Kuchnia

Nasza ekipa składa się z kucharzy o wyrafinowanych gustach i smakach. Każdy z osobna wnosi coś od siebie aby nasze usługi były najwyższej jakości. Specjalizujemy się w kuchni polskiej, jednakże podejmujemy każde wyzwanie. Nieważne, czy pracujemy dla jednej osoby czy też dwustu osób, celem jest satysfakcja naszych gości.

Jakość potraw kryje się w używanych składnikach, u nas są one zawsze świeże dzięki codziennym, regularnym dostawom a także dzięki współpracy z lokalnymi wytwórcami.

Jesteśmy otwarci na sugestie naszych gości, więc jeśli masz chęć na coś niezwykłego to możesz śmiało powierzyć nam to zadanie.
W naszym pełnym ciepłego klimatu wnętrzu poczujesz się jak u siebie a Twoje podniebienie pokocha naszą kuchnię.

Spróbuj, a przekonasz się, że jeszcze nieraz zatęsknisz za nami i za naszym jedzeniem! :)

Do dyspozycji gości oddajemy

  • bar
  • sala kominkowa
  • plac zabaw dla dzieci

KONTAKT – zamawianie dań na wynos, rezerwacja stolików : 570 335 335