Szkoła sportów wodnych Rejs Sport w Charzykowach to wymarzone miejsce dla każdego, kto lubi aktywny tryb życia. Stanowi ona idealną bazę do uprawiania windsurfingu i żeglarstwa. To również prawdziwy raj dla osób, które chcą spędzić aktywnie swój wypoczynek np. na rowerach (liczne, malownicze ścieżki rowerowe), na łyżworolkach (promenada nad brzegiem jeziora) oraz dla zwolenników nordic walking.

Nasza szkoła mieści się tuż nad brzegiem Jeziora Charzykowskiego. Dysponujemy łagodnym, piaszczystym zejściem sięgającym ok. 80m w głąb akwenu, 60-metrowym pomostem, beach barem z palmami oraz prywatną plażą, zaaranżowaną w stylu hawajskim!

Rejs Sport to grupa sportowców, trenerów, instruktorów, a także pasjonatów sportów wodnych takich jak windsurfing. Naszym celem nadrzędnym jest przekazywanie wiedzy i umiejętności w sposób profesjonalny i kompetentny, zarówno podczas zajęć odbywających się na wodzie, jak i śniegu. Dotychczasowe doświadczenie, zaangażowanie oraz satysfakcja jaką czerpiemy z tego co robimy, powoduje, że nasze szkolenia są naprawdę wyjątkowe! Szkolenie Zajęcia praktyczne oraz teoretyczne prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów oraz trenerów. W trakcie szkolenia wykorzystujemy audiowizualne techniki nauczania, dzięki którym pod czujnym okiem instruktora korygujemy ewentualne błędy i złe nawyki. Windsurfing to dyscyplina sportu dostępna praktycznie dla każdego. Naukę rozpoczyna się już od 5 roku życia, natomiast górna granica zależy tylko od nas samych. Zapraszamy wszystkich początkujących i doskonalących swoje umiejętności windsurferów do skorzystania z naszej oferty szkoleń windsurfingowych. Jeśli jeszcze nie stałeś na desce, to nie zwlekaj dłużej i skorzystaj z naszych szkoleń windsurfingowych! Uczymy profesjonalnie, z pasją i dajemy z siebie mnóstwo pozytywnej energii! Proponujemy szkolenia rekreacyjne (pływanie wypornościowe) oraz sportowe (pływanie ślizgowe).

Kontakt: 535 – 850 – 488